Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

CB RADIO

Firma Skanbis istniejąca na rynku od 1993r swoją działalność rozpoczęła od fascynacji oraz zamiłowania łącznością radiową , jako jedni z pierwszych w latach 90-tych wprowadziliśmy do sprzedaży sprzęt komunikacji radiowej tj CB RADIO.

Dzięki tak długiej współpracy z wiodącymi na rynku producentami radiotelefonów , anten jak i akcesorii jesteśmy w stanie zaproponować Państwu towar w bardzo dobrych cenach oraz najwyższej jakości.

Oczywiście dzięki bardzo dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w bardzo podstawowych sprawach jak i również w sytuacjach wymagających bardzo dużego doświadczenia nie tylko teoretycznego ale i praktycznego.

Prowadzimy pełny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny sprzętu posiadamy dobrze zaopatrzone zaplecze z częściami zamiennymi oraz oryginalnymi a w naszym sklepie znajdziecie wszystko to co potrzebne do pełnego użytkowania CB RADIO.

Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu INTERNETOWEGO oraz do odwiedzin osobiście w siedzibie naszej firmy.

 

           

home